O nas

Exclusia Sp. z  o.o.to polska firma, jedna z najszybciej rozwijających się wiodących firm w branży oponiarskiej.

Firma posiada własne magazyny w Polsce, Czechach i Rumunii. Jednak w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracujemy również z magazynami partnerskimi, oferując wiele marek i modeli opon. Nacisk kładzie się na opony samochodowe - osobowe, SUV i dostawcze. Jednak dzięki naszej bogatej sieci kontaktów, możemy zaakceptować wyzwanie, aby wyszukać dla ciebie konkretne, nietypowe opony, których szukasz.

Zaczęliśmy jako zespół ludzi z bogatym doświadczeniem w tego typu biznesie. Nasze pierwsze kroki były w handlu B2B, gdzie położyliśmy podstawy silnej współpracy z wiodącymi kupcami w tym sektorze. Nasza firma jest dumna z naszego sukcesu w ostatnich latach, a naszym celem jest zwiększenie naszych obrotów w kolejnych latach. Jesteśmy pewni, aby to zakończyć poprzez zwiększenie liczby dostawców, jak również w celu wzmocnienia i pogłębienia naszej bazy klientów.

Międzynarodowy zespół, który prowadzimy, angażuje dostawców i producentów na kluczowe targi w Europie i Azji Południowo-Wschodniej. Ostatnio poproszono nas o prowadzenie warsztatów na targach w Azji Południowo-Wschodniej. Cieszymy się z takich opinii i będziemy współpracować z naszymi dostawcami i klientami na wszystkich poziomach.

Korzystając z tego, czego nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, wkraczamy do kupca B2C z pragnieniem i realizujemy nasze obowiązki. Jako nowy członek polskiego rynku klientów końcowych rozumiemy wysokie oczekiwania od ciebie - klienta i dołożymy wszelkich starań, aby uzyskać twoją aprobatę i spełnić twoje wymagania dzięki doskonałym ofertom i usługom.